fbpx
Close

Johannson: selle mängu pärast on isegi pisut häbi

Avatar
-Martin Johannson | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise joonemängija Martin Johannsoni koduklubi Bukaresti Steaua alistas EHF-i karikasarja esimese ringi avakohtumises Horvaatias kohaliku GRK Varaždin 1930 meeskonna 26:25 (14:8).

Kohe algul saadi hästi minema ning poolajaks juhtisid külalised 14:8. Teine poolaeg nii libedalt ei läinud ja kümmekond minutit enne lõppu jõudsid horvaadid 22:22 viigini. Steaua võttis siiski koduseks kordusmänguks kaasa 26:25 võidu. Johannson tabas kahest viskest ühe.

“Selle mängu pärast on pisut isegi häbi,” tunnistas Eesti koondise kapten Eesti Käsipalliliidule antud usutluses. “Vastas oli väga noor meeskond, keskmise vanusega umbes 20 aastat ja me pidanuks palju suuremalt võitma. Pausile läksimegi kindlas eduseisus, ent kuidagi lasti teisel poolajal põlv sirgu. Usun siiski, et kodus saame neist jagu.”

Steaua täiendas meeskonda hooaja eel serblase Krsto Miloševici, hispaanlase Javier Humeti ja montenegrolase Nemanja Grboviciga, kellest viimane on joonemängija nagu Johannsongi. “Grbovic on päris asjalik mängumees, aga praegu igal juhul alustan mina nii kaitses kui rünnakul ning mingi aja pärast hakkab tema mind rünnakul asendama,” selgitas Johannson.

scroll to top