Johannsoni koduklubi jõudis play-offi lävele

-Martin Johannson | Foto: Helin Potter

Eesti käsipallikoondise kapteni Martin Johannsoni koduklubi Bukaresti CSA Steaua alistas Rumeenia meistrivõistluste 21. voorus võõrsil Turda AHC Potaissa 34:27 (16:12) ning vajab veerandfinaalkoha kindlustamiseks järelejäänud viiest mängust vaid ühte punkti.

Steaua pääses avapoolajal 12:7 ette ja puhkama mindi külaliste neljaväravalises eduseisus. Teise poolaja keskel juhtis Steaua 28:21 ning lõpusireen fikseeris eestlase koduklubi kolmanda järjestikuse võidu. Kollase kaardi teeninud Johannson sooritas ühe pealeviske, mis ka tabas.

Steaua paikneb turniiritabelis 41 punktiga viiendal positsioonil, viis silma rohkem kogunud Potaissa on teisel kohal. Juhib kohtumise vähem pidanud Constanta Dobrogea Sud 48 punktiga.