Johannsoni koduklubi lõpetas SEHA-liigas debüüthooaja kaotusega

-Martin Johannson | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise kapteni Martin Johannsoni koduklubi Bukaresti CSA Steaua kaotas Kagu-Euroopa klubisid ühendavas SEHA-liigas Niši Železnicarile 24:31 (11:12).

Rumeenia pealinnas toimunud kohtumises hakkasid otsustavad sündmused arenema teise poolaja alguses, kui külalised tegid 12:12 viigiseisult 3:0 vahespurdi. Kui mängida jäi 13 minutit, juhtis Železnicar 22:17 ning oli viis minutit hiljem ees 26:19. Lõpusireen fikseeris serblaste seitsmeväravalise võidu. Ühe resultatiivse söödu andnud Johannson sooritas ühe pealeviske, mis ei tabanud.

Steaua kogus oma debüüthooajal kuus võitu ja 12 kaotust. Rumeenlastel läks turniiri teine pool käest ära, sest viimasest kümnest mängust koguti vaid kolm punkti. Hetkel hoiavad rumeenlased turniiritabelis 18 silmaga kuuendat kohta, kaks silma vähem teeninud, kuid ühe kohtumise vähem pidanud Železnicar on kümne meeskonna hulgas kaheksas.