Johannsoni koduklubi mängis edu maha ja kaotas

-Martin Johannson | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise kapteni Martin Johannsoni koduklubi Bukaresti CSA Steaua kaotas Kagu-Euroopa klubisid ühendavas SEHA-liigas Skopje Metalurgile 26:28 (12:11).

Tasavägiselt alanud kohtumises tegi võõrustaja Steaua teise poolaja alguses 13:14 kaotusseisust 6:0 vahespurdi, minnes ette 19:14. Neli minutit enne mängu lõppu juhtis Steaua 25:23, kuid siis viskasid põhja-makedoonlased kolm vastuseta väravat. Rumeenlased seadsid eelviimasel minutil jalule viigi 26:26, aga mängu lõpus kindlamalt tegutsenud Metalurg kirjutas turniiritabelisse kolmanda võidu. Johannson sooritas neli pealeviset, millest tabas kolm. Eestlase arvele kanti ka üks resultatiivne sööt.

Viimasest üheksast mängust ühe võidu kõrvale kaheksa kaotust saanud Steaua hoiab turniiritabelis 17-st kohtumisest teenitud 18 punktiga kuuendat kohta. Kaks matši vähem pidanud Metalurg on kümne silmaga kaheksas. Steaual on tänavu jäänud pidada veel üks kohtumine, kus 2. märtsil võõrustatakse eelviimasel ehk üheksandal positsioonil olevat Niši Železnicari.