Johannsoni koduklubi naasis Rumeenias võiduteele

-Martin Johannson | Foto: Helin Potter

Eesti käsipallikoondise kapteni Martin Johannsoni koduklubi Bukaresti CSA Steaua alistas pärast kahte järjestikust kaotust võõrsil CSM Bukaresti 28:25 (13:12).

Kohtumise algust dikteeris CSM, kes juhtis enamuse esimest poolaega kahe-kolme tabamusega. Steaua aga viskas 9:11 kaotusseisust kolm vastuseta väravat ning läks puhkama napimatest napimas eduseisus. Teine poolaeg algas CSM-i 4:0 spurdiga, kuid Steaua vastas kaheväravalises kaotusseisus samaga, minnes ette 20:19. Kui tablool särasid tablool viiginumbrid 21:21, tegid külalised 4:1 vahespurdi ning võtsidki lõpuks kolmeväravalise võidu. Johannson sooritas kaks pealeviset, mis mõlemad tabasid.

Steaua hoiab turniiritabelis 19-st mängust teenitud 35 punktiga kuuendat kohta, viimased kaks kohtumist kaotanud, kuid mängu vähem pidanud CSM on 40 silmaga teine.