Johannsoni koduklubi pääses autsaideri vastu ehmatusega

-Sabin Constantina | Foto: SEHA-liiga

Eesti käsipallikoondise kapteni Martin Johannsoni koduklubi Bukaresti Steaua alistas Kagu-Euroopa klubisid ühendavas SEHA-liigas Ljubuški Izvidaci 36:32 (16:19).

Rumeenlaste mängumasin ei käivitunud kodus Bosnia ja Hertsegoviina meeskonna vastu kõige paremini ning avapoolaeg kaotati kolme tabamusega. Teise poolaja alguses tehti aga 6:0 vahespurt ja kuigi 43. minutil jäädi veel 24:25 kaotusseisu, võeti neljaväravaline võit. Johannson sooritas kolm pealeviset, mis kõik tabasid.

Teises eilses kohtumises sai Nasice Nexe omal väljakul 29:23 (15:9) jagu Novi Sadi Vojvodinast.

Steaua hoiab seitsme vooru järel 12 punktiga kuuendat kohta, ühe silma kogunud Izvidac on viimane ehk kaheksas. Juhivad PPD Zagreb ja Nexe 18 punktiga.