Johannsoni koduklubi pääses Rumeenia karikavõistlustel finaali

-Martin Johannson | Foto: Siim Semiskar

Eesti meeste käsipallikoondise kapteni Martin Johannsoni koduklubi Bukaresti CSA Steaua alistas Rumeenia karikavõistluste poolfinaalis Bukaresti CS Dinamo 26:25 (15:12).

Steaua asus valitseva Rumeenia meistri vastu 7:3 juhtima, oli ees ka 14:8 ning võitis poolaja kolme tabamusega. Teisel poolajal vähendas Dinamo vahe 22:23-le ja seadis 22:25 kaotusseisust jalule ka viigi 25:25, kuid Ionut Georgescu värav poolteist minutit enne kohtumise lõppu tõi Steauale napi võidu. Kollase kaardi ja ühe kaheminutilise karistuse teeninud Johannson pealeviskeid ei sooritanud.

Steaua kohtub pühapäeval Focsanis toimuva Final4 turniiri finaalis Timisoara SCM Politehnicaga, kes alistas teises poolfinaalis CSM Focsani 2007 meeskonna 25:18 (13:9).