Johannsoni koduklubi sai SEHA-liigas kuuenda järjestikuse kaotuse

-Martin Johannson | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise kapteni Martin Johannsoni koduklubi Bukaresti Steaua kaotas Kagu-Euroopa liigasid ühendavas SEHA-liigas Nasice Nexele 19:31 (8:15).

Horvaadid haarasid Bukarestis toimunud kohtumises kohe mänguohjad, minnes ette 3:0. Kuigi rumeenlased seadsid jalule viigi 6:6, tegi Nexe poolaja lõpus 9:2 vahespurdi ning puhkama mindi külaliste seitsmeväravalises eduseisus. Teine poolaeg kuulus samuti Nexele, kes võitis lõpuks 12 tabamusega. Johannson sooritas kaks pealeviset, mis mõlemad tabasid. Lisaks sellele teenis eestlane ühe kaheminutilise karistuse.

Kuuenda järjestikuse kaotuse saanud Steaua hoiab turniiritabelis 14 mängust teenitud 15 punktiga seitsmendat positsiooni. Nexe jagab 33 silmaga koos kohtumise vähem pidanud Skopje Vardari ja PPD Zagrebiga liidrikohta.