Johannsoni koduklubi võiduseeria lõppes Bukaresti derbis

-Martin Johannson | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise kapteni Martin Johannsoni koduklubi CSA Steaua kaotas Rumeenia meistrivõistluste 23. voorus võõrsil Bukaresti derbis CS Dinamole 29:34 (12:17).

Kümmekond päeva tagasi Rumeenia karikavõistluste poolfinaalis Steauale kaotanud Dinamo asus esimesel poolajal juhtima 6:3 ning suurendas vaheajaks eduseisu viiele tabamusele. Teine poolaeg algas valitseva meistri Dinamo 3:0 spurdiga, kuid 14:23 kaotusseisust viskas mullune finalist Steaua neli vastuseta väravat. Külalistel õnnestus vahe vähendada viiele tabamusele, kuid lähemale nad Dinamole ei jõudnud. Silmavigastust raviv Johannson kohtumises kaasa ei teinud.

Neljamängulise võiduseeria järel kaotuse saanud Steaua hoiab turniiritabelis 44 punktiga kaheksandat kohta, viimasest üheksast kohtumisest kaheksa võitnud ja ühe kaotanud Dinamo on 48 silmaga kolmas.