Johannsoni koduklubi võiduta seeria venis Rumeenias veelgi

-Ephrahim Jerry üritab Martin Johannsoni üle mängida | Foto: Helin Potter

Eesti meeste käsipallikoondise kapteni Martin Johannsoni koduklubi Bukaresti Steaua kaotas Rumeenia meistrivõistluste kõrgliigas Turda Potaissale 29:31 (14:15).

Potaissa domineeris sündmuste käiku, ega lasknud Steauat kordagi juhtima. Kümmekond minutit enne lõpuvilet olid külalised ees 27:22 ning võtsid lõpuks kaheväravalise võidu. Mängu alguses kollase kaardi ja kolm minutit enne lõppu kaheminutilise karistuse teeninud Johannson sooritas Bukarestis peetud vastasseisus ühe pealeviske, mis ei tabanud.

Viimasest neljast kohtumisest ühe viigistanud ja kolm kaotanud Steaua hoiab kaheksast matšist teenitud 11 punktiga kaheksandat kohta. Kahemängulise kaotustejada lõpetanud Potaissa on 16 silmaga kolmas.