Jürgen Rooba: rehvid ja pidamine olid head, vahepeal see kolmas kurv tekitas probleeme, aga lõpuks jõudsime finišisse

-Jürgen Rooba | Foto: Cavigal Nice Handball

Jürgen Rooba mängis Prantsumaa esiliigas suurt rolli oma võistkonna võidus Dijoni käsipalliklubi üle.

Cavigal Nice – Dijon 28:26 (11:14)

Mäng kulges tõusude ja mõõnadega, kodumeeskond oli kogu esimese poolaja tagaajaja rollis, garderoobi läks eestlase koduklubi 11:14 kaotusseisus.Teist perioodi alustas paremini Cavigal, kui kohe jõuti 14:14 viigiseisuni. Edasi kulges kohtumine punkt-punkti heitluses, kuni 5 minutit enne lõppu sai Nice 26:22 ette. Matš polnud aga veel otsustatud, Dijon jõudis veel värava kaugusele. Siis aga teenis kodumeeskond seitsme meetri karistusviske, mille Rooba viimase mänguminuti alguses külmavereliselt realiseeris ja lõppseisu 28:26 vormistas. Jürgeni arvele kogunes viis väravat kõrge 83 %-lise tabavuse juures (7m visked 2-st 2, mängust 4-st 3), kirjutatakse mehe fännklubi lehel.

Nice asub nüüd Prantsumaa esiliigas seitsmendal positsioonil viiest mängust teenitud sama arvu punktidega.

Mängujärgse intervjuu antis Jürgen Rooba oma fännklubile aga väga lõbusas toonis. Tundub, et mees on suur rällifänn, kas siis nädalavahetusel toimuva Saaremaa ralli või Ott Tänakut vaadanuna võrdles mees oma sooritust just nende teedel kihutajatega.