fbpx
Close

Jüri Lepp: kui tänavu medalit ei tule, siis olen pettunud

Avatar
-Jüri Lepp | Foto: Siim Semiskar

Mullu käsipalli Eesti meistriliigas debüteerinud ja neljanda koha saanud Tallinn on tänavu sammu edasi astunud. Meistrivõistlustel hoiavad pealinlased kahe ringi järel kolmandat kohta, detsembris võideti ka esimene trofee, kui tuldi Eesti karikavõitjaks.

“Meistriliigas on meil tänavu läinud üsna hästi,” ütles Tallinna peatreener Jüri Lepp klubi Facebooki konto vahendusel. “Kahju, et sügisel kaotasime Viljandile, kes tegi hõreda koosseisuga kõva mängu. Võidu korral oleksime Servitist punktiga ees teisel kohal ja seega oleks seis veelgi parem. Nüüd on meil raske põhiturniiril esikohta saada, sest peaksime kõik järelejäänud mängud võitma. Teise-kolmanda koha peale tuleb kõva madin, kuid elu on näidanud, et raske poolfinaal võib kasuks tulla, sest see annab pingelisi mänge. Kui tänavu meile medalit ei tule, siis olen pettunud.”

Lepa meelest peaks meistriliigal olema toetaja. “Kui liigal oleks sponsor, siis kõige suurema toetuse peaks saama viimase koha meeskond ja kõige väiksema meister,” arutles Lepp. “Nii saaksime liiga võrdsemaks teha ning kõik mängud oleksid olulised.”

Lepa hinnangul on kõvasti kvaliteeti ka Eesti esiliigas. “Mingil hetkel võiks meistri- ja esiliiga kokku panna, kasvõi play-offis,” käis Lepp välja idee. “Praegu on esiliiga tugevam ots võimeline jagu saama meistriliiga nõrgematest meeskondadest. Ma ei teagi, et kuskil mujal oleks selline olukord, kus osad meistriliiga klubid oleksid esiliiga tippudest kehvemad.”

Tallinn osales tänavu ka Balti liigas, kus jäi play-offi ukse taha. “Balti liiga oli meie jaoks õppimiseks, kogemuste hankimiseks ja tugevate mängude saamiseks,” loetles Lepp ning tõi välja meeskonna tugevuse. “Oleme kaitse saanud korda ja kui meil jätab realiseerimine soovida, siis oleme mänge võimsuse pealt ära võtnud.”

scroll to top