fbpx
Close

“Kahekordne” | Dener Jaanimaaga maailma tipust, Lindbergi “õigest segust”, pokkerist ja Eesti koondisest

Avatar

Käsipallipodcasti “Kahekordne” neljandas saates oli külas Eesti koondise vasakukäeline pommitaja Dener Jaanimaa, kellega tuli juttu nii Eesti koondisest, Kielist, kui tema platsivälistest huvidest.

Juttu alustasime Eesti koondisest, sellest, miks ei näinud Denerit koondisesärgis viimases kahes mängus, Deneri mõtetest koondise hetkeseisust ja tulevikust. Lisaks arutlesime erinevate treenerite üle ja miks Eesti koondis pole enam jõudnud tasemele, kus mängiti aastal 2011, kui oldi ühe mängu kaugusel EM-finaalturniirist.

Liikusime korraks ka ajas tagasi ja uurisime, kuidas Dener käsipalli juurde sattus ja kuidas legendaarne treener Enno Karrisoo Deneril ukse taga käis, kui Deneril olid mõtted käsipallist loobuda.

Palju aega keskendusime saates THW Kielis mängitud aastale. THW Kielis mängimist saab Eesti pallimängudes ehk vaid võrrelda Ragnar Klavani mängimisega Liverpoolis ja Robert Tähe siirdumisega Perugiasse. Vestluses selgus, miks tippvõistkondades hooaja sees treenitakse vähem, kui üldsus võib arvata ja kuidas on mängida maailma absoluutsete tippmängijate kõrval.

Lugudest platsi kõrvalt pajatas Dener, kuidas ta pidi pokkeri jätma, sest mängud kestsid varahommikuni ja trennid hakkasid raskeks minema. Kuidas mõjutasid Hans Lindbergi mängu eelmisel päeval jõuluturul tehtud paar hõõgveini liiga palju ja kuidas Dener valis suure Katari rahapataka asemel THW Kieli.

“Kahekordne” tänab kõiki kuulajaid suvehooaja eest ja loodetavasti kuuleme jälle sügisel!

scroll to top