fbpx
Close

“Kahekordne” | Mängisime Kaupo Liivaga läbi meistriliiga lõpu, koostasime mehe All-Stari ja “Unelmate koosseisu”

Avatar
-Kaupo Liiva | Foto: Siim Semiskar

Eesti esimene käsipallipodcast “KaheKordne” on pärast pikka pausi teie ees ning seekordses saates on meil külas põline kehrakas Kaupo Liiva. 30-aastane endine koondislane räägib saates oma värskest instagrami kontost, kuidas ta ala juurde sattus ning koostab oma “All-Star” võistkonna ja “Unelmate koosseisu”.

Juttu alustasime Kaupo uuest Instagrami kontost kaupohandball (lisame sulgudesse ka aja, kus sel teemal juttu tuleb, et soovi korral võivad kuulajad leida endale sobiva teema ja selle üles leida 01:40 – 02:40) seejärel jätkasime vestlust praegusest maailma olukorrast ( 02:50 – 07:40)

Järgmisena mängisime läbi Eesti meistriliiga lõpu (08:00 – 12:30) ning selgitasime välja, kellele siis lõpuks selle aasta medalid välja jagama peaks. Edasi liikusime Kaupo enda käsipalli ajaloo juurde (14:00 – 21:30) ning siis avaldas Kaupo suurima vea, mis ta oma meeste peatreeneri ameti aastate jooksul tegi (21:30 – 24:00)

Seejärel koostas Liiva enda selle hooaja All-Stari (28:48 – 37:20) ning oma “Unelmate meeskonna” (37:30 – 47:30) ja lõpetasime soovitustega karantiiniaegseteks tegevusteks.

Käsipall24.ee kutsub kõiki lugejaid ja kuulajaid viskama pöidlad püsti ning klikkima kindlasti saade käima, kui soovite ka edaspidi podcaste kuulata. Lisaks minge kindlasti vaadake Instagramis üle @kaupohandball konto ja andke meile teada, keda tahaksite järgmisena “Kahekordses” kuulda.

 

 

scroll to top