fbpx
Close

Kalmer Musting enne tänast veerandfinaali: me ei tohi vastast alahinnata

Avatar
-Kalmer Musting | Foto: Siim Semiskar

Käsipalli Eesti meeste meistriliigas jätkuvad täna kahe võiduni peetavad veerandfinaalseeriad, kus Viljandi HC võõrustab algusega kell 14.00 Põlva Coopi ja SK Tapa kell 19.00 Tallinnat.

Coop alistas avamängus kodus Viljandi 33:23 (18:8). “Väravavaht Christofer Viilop sai kohe oma mängu käima ja suutis taset hoida lõpuni. Samuti toimetasid meeskonda hästi suurte kogemustega vennad Jõksid (Priit ja Tõnu – toim.),” ütles Coopi juhendaja Kalmer Musting meeskonna kodulehe vahendusel. “Kuigi me ei startinud kõige paremini, saime lõpuks asjadega hakkama. Tegime suhteliselt vähe praaki ning võistkond oli hea nii kaitses kui rünnakul. Oluline on korduskohtumiseks puhata ja vastast mitte alahinnata. Viljandi mängib kodusaalis ja kindlasti on nad suutelised kõvasti juurde panema, mistõttu saab teine kohtumine palju raskem olema.”

Teises paaris sai play-offiks Türgis valmistunud valitsev Eesti karikavõitja Tallinn avamatšis omal väljakul 39:16 (21:8) jagu Tapast. Juhul, kui täna peaksid Viljandi ja Tapa üldseisu viigistama, peetakse mõlema seeria otsustav kohtumine esmaspäeval vastavalt Põlvas ja Tallinnas, algusega kell 19.00.

scroll to top