fbpx
Close

Kalmer Musting kordusmängu eel: meie ülesanne on vastast üllatada

Avatar
-Kalmer Musting | Foto: Siim Semiskar

Reedel alustab Põlva Serviti teekonda Šveitsi, kus päev hiljem kohtutakse käsipalli EHF Cupi esimese valikringi korduskohtumises kohaliku BSV Berniga. Avamäng Põlvas lõppes eelmisel laupäeval 26:26 viigiga. Paari võitjat ootab järgmises ringis Venemaa meistrivõistluste hõbe Moskva Spartak. Mäng algab Gümlingenis Eesti aja järgi kell 20.00.

Nädal tagasi jäi Serviti algul tagaajaja ossa, ent kaitseformatsiooni muutmisega tehti väike vahe sisse ja poolaeg võideti 15:10. Teisel pooltunnil oldi hädas realiseerimise ja vastaste tagaliinist tulnud visete peatamisega ning tasavägises lõpuheitluses paremat ei selgitatud. Põlvalaste kasuks viskasid avakohtumises Henri Sillaste kuus ja Ivan Telepnev neli väravat.

“Oleme siin nii treenerite kui kogu võistkonnaga mänguvideot üle vaadanud ja järeldusi teinud,” sõnas Serviti peatreener Kalmer Musting. “Mingit võluvõtit loomulikult pole, aga oleme treeningutel kõvasti tööd teinud paljude pisiasjade kallal, eriti aga lihvinud meeskondlikku koostööd.”

Bernil – nagu Servitilgi – polnud nädala sees mänge, nii et Gümlingenis asuvas uues spordisaalis tuleb pidamisele alles teine ametlik kohtumine. “Kindlasti annab uus saal ja hea atmosfäär vastastele midagi juurde. Enesekindlust oli nii mängijate kui klubi juhtkonna silmist näha ka avamängu viigi järel,” vihjas Musting.

“Seega on meie ülesanne seda enesekindlust raputada ja millegagi üllatada ning oleme sellegi kallal tööd teinud. Peame tegema ühtlasema partii ja vältima mitut pikka mõõna, mis avakohtumises sisse lipsas. Suutsime vastasega ju võrdselt mängida, aga võõrsil on alati keerulisem. Õnneks jõuame reedel vara kohale ning saame nii puhata kui treenida,” oli Musting kordusmängu eel rahulik.

Serviti sõidab Šveitsi samas koosseisus, millega eelmisel nädalal Berniga viigistati. “Väravavahid Denis Lõokene ja Jürgen Lepasson on endiselt eemal, Carl-Eric Uibo taastub pärast põlveoperatsiooni ning Martin Grištsuk ravib õlga, aga on tegelikult samas ka kaitseväeteenistuses,” loetles Musting puudujaid.

scroll to top