fbpx
Close

Kalmer Musting on uues ja kummalises olukorras

Avatar
-Kalmer Musting ja Põlva Serviti | Foto: Siim Semiskar

Käsipalli Eesti meistriliigas algab täna kell 19.00 Mesikäpa hallis kolme võiduni peetav poolfinaalseeria Põlva klubide Serviti ja Coopi vahel.

Kahe Põlva meeskonna vastasseisus kannab soosikumantlit tiitlikaitsja Serviti. Põhihooajal jäi Coop hätta vastase rünnakute pidurdamisega, nii lubati Servitil kolmel korral visata 33 väravat ja ühel puhul üks enamgi. Kõige tasavägisem kohtumine toimus veebruari viimasel päeval, kui Coop võitis poolaja 17:16, aga kaotas mängu 31:34.

“Eks see olukord ole minu jaokski uus ja kummaline, et hooaja lõpp selliseks kujuneb. Esmalt istun poolfinaalseerias Coopi pingil ja siis tuleb medalimängudeks end kahe meeskonna vahel jagada. Tihe graafik ja lihtne ei saa olema, aga saame hakkama,” lausus nii Servitit kui Coopi treeniv Kalmer Musting.

“Coop tegi väga head veerandfinaalmängud Viljandi vastu, ütleks et teise poolaasta parimad esitused. Vigastustest oleme lahti, sisekliima on hea ja poisid on treeninud tõsiselt. Muidugi pole Coop soosik, aga Servitil pole kolm nädalat mänge olnud, nii et näis, kuidas lõppetapi ettevalmistus sujus,” siirdus Musting meistermeeskonna tegemiste juurde.

“Poolfinaalide tähtsaim ülesanne – lisaks finaalipääsule muidugi – saab olema õige rotatsiooni leidmine. Mõnele positsioonile on mitmeid erinevaid valikuid ja peame leidma need, kes sobivad või paremas vormis on. Kristjan Muuga on paranemas, aga pallitreeningutega veel liitunud pole,” vihjas peatreener meeskonna kapteni vigastusele.

scroll to top