Kaotuse saanud Rooba koduklubi edestab tabeli viimast vaid kahe punktiga

-Jürgen Rooba | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondislase Jürgen Rooba koduklubi Karlskrona HIF kaotas Rootsi meistrivõistluste kõrgliigas võõrsil IFK Ystadile 24:31 (13:17).

Võõrustajad läksid viie ja poole minutiga 4:0 juhtima ning olid 12. minutil ees 10:3. Poolaja lõpus õnnestus külalistel kaotusseisu vähendada ja puhkama mindi uustulnuka neljaväravalises eduseisus. Ystad tegi otsustava vahespurdi teisel poolajal, kui viskas 22:19 eduseisust neli vastuseta väravat. Lõpusireen fikseeris Ystadi seitsmeväravalise võidu, Rooba arvele tabamusi ei kogunenud.

Turniiritabeli lõpp muutus taas pingelisemaks, sest viimasel kohal olev Stockholmi Hammarby sai kodus 34:29 (13:12) jagu uustulnuk Önneredist. Tabeli viimase neliku moodustavad Önnered ja Karlskrona 16, Solna AIK 15 ning Hammarby 14 punktiga. Karlskrona on pidanud 30, ülejäänud kolmik aga 29 kohtumist. Ystad paikneb 29-st mängust kogutud 20 silmaga kümnendat positsiooni.