Karl Roosna klubile hooaja esimene võit. Eestlane kandideerib septembrikuu ilusaima soorituse tiitlile

-HSG Krefeld | Foto: HSG Krefeld

Saksamaa 2. Bundesligas võttis eile oma esimese võidu Karl Roosna koduklubi HSG Krefeld. Kodupubliku ees alistati TSV Bayer Dormagen.

HSG Krefeld – TSV Bayer Dormagen 30:26 (15:16)

Vaatamata paljudele puudujatele, kelle hulgas oli ka vigastatud Karl Roosna, näitas Krefeld kodupubliku ees tugevat mängu. Esimene poolaeg möödus võrdses heitluses, kus kumbki võistkond oma paremust maksma panna ei suutnud. Teise perioodi alguses hakkas HSG vaikselt eest ära rebima ning 41. minutiks juhiti 23:19. Sellest hetkest edasi kontrollis eestlase tiim 1 061 pealtvaataja ees matši ning lõpuks neile teenitult hooaja esimene võit.

“Ma olen õnnelik esimeste punktide üle. Võit oli meile väga tähtis,” sõnas Krefeldi treener Arnas Gunnarson mängujärgsel pressikonverentsil. “Meie kaitse töötas täna hästi ning väravavahid tegid postide vahel suurepärast tööd.”

Vaatamata võidule jätkab Krefeld liigatabelis siiski viimasel kohal.

Karl Roosna ilus õhust heidetud “Kempa” värav kandideerib ka Bundesliga septembrikuu parima värava tiitlile. Vaadake üle ja minge hääletage eestlase poolt.

Videos on näha Karl Roosna värav Bundesliga septembri kuu parimate soorituste seas