fbpx
Close

Karl Roosna üleminekust: eelmine hooaeg oli täielik katastroof

Avatar
-Karl Roosna | Foto: VFL Potsdami sotsiaalmeedia

Kui täna hommikul kirjutasime, et Eesti koondise 23-aastane paremäär, Karl Roosna vahetas Saksamaal klubi ning siirdus HSG Krefeldi ridadest 1. VFL Potsdami koosseisu, siis nüüd uurisime mehelt endale ülemineku tagamaid. Lisaks rääkisime eelmisest hooajast ja eesootavatest rahvuskoondise mängudest.

“Eelmine hooaeg oli täielik katastoorf. Meile toodi värske välismaalasest treener ning palju uusi mängijaid, kes ei suutnud eelneval aastal häid esitusi näidanud pallurite saapaid täita. Võistkonnas olid sisepinged sportlaste ja juhtkonna vahel, osad lasti lahti ning esines palju vigastusi,” ütles tänavu 2. Bundesligas 22 mänguga 36 väravat visanud Roosna. “Enda kohta ei oska midagi öelda. Oleks võinud muidugi parema protsendiga visata, aga kui palli ei anta ja mingit mängurütmi kogu hooaja vältel ei teki, siis on raske mänguvahend võrku panna.”

“Potsdam on noor ja ambitsioonikas punt, kellel on hea koostöö Saksamaa tippu kuuluva Füchse Berliiniga ning mõlemad klubid tahavad, et tõuseksime järgmiseks hooajaks teise liigasse. Võistkond täienes kuue uue mängijaga, kellest kolm tulid teisest ja üks esimesest liigast,” kommenteeris koondislane ülemineku tagamaid. “Paremsisemise peal on hetkel kaks meest ja nurka tuli Tusem Essenist üks mängija juurde, kuid usun, et mänguaja teenimine ei tohiks probleem olla. Läbirääkimiste käigus jäi selline mulje, et nad arvestavad, et suudan mõlemat positsiooni mängida.

Kuidas vaatad ette tulevale koondisetsüklile? “Jään selle kohapealt realistlikuks. Oleme selles grupis ikkagi autsaiderid, aga arvan, et saame kindlasti tugevaid mänge tippmeeskondade vastu. Paar aastat tagasi nägime, et Bosniat oleme heal päeval suutelised võitma. Kohtumised Saksamaa ja Austriaga saavad kindlasti huvitavad olema.”

Loe lisaks:

Eesti koondislane vahetas Saksamaal klubi

 

scroll to top