fbpx
Close

Karuse ootas Kehralt suuremat vastupanu, Mustingut häiris Coopi tehniline praak

Avatar
-Kalmer Musting ja Põlva Serviti | Foto: Siim Semiskar

Käsipalli Eesti meeste meistriliiga tugevama vahegrupi kolmandas ehk kokku 17. voorus sai Põlva Serviti kodus 32:24 (16:12) jagu Kehra/Horizon Pulp&Paperist ja kerkis liidriks. Põlva Coop pidi aga samuti omal väljakul tunnistama Tallinna 31:22 (12:9) paremust.

Serviti raudvara Mario Karuse hinnangul tuli võit kergemalt, kui oodata võis. “Kehra ei osutanud väga suurt vastupanu,” ütles Karuse Serviti kodulehe vahendusel. “Janar (Mägi – toim.) ei mänginud ja joonemängija (Anton Barouski) parandas teisel poolajal enamuse ajast oma särki. Seekord ei olnud sellist võitlust nagu nädalavahetusel Riihimäki Cocksiga, sest Kehral oli hoopis teine kaitse ja väravaid oli tunduvalt kergem saada.”

Coopi peatreeneri Kalmer Mustingu sõnul tegi meeskond liiga palju vigu. “Tehnilist praaki oli lubamatult palju. Kokku 17 eksimust, kuid selliselt ei ole võimalik mängu võita,” tõdes Musting. “Samuti oli vastane meist kiiruses üle ja sellele me vastu ei saanud, kuigi vastasel olid mitmed põhimängijad puudu. Samas oli ka meil koosseis hõre, kuid arvestades hetkeseisu, oli tulemus õiglane.”

scroll to top