fbpx
Close

Kas Mait Patraili uus klubi on selgunud?

Avatar
-Mait Patrail | Foto: imago images / Noah Wedel/ Scanpix

Alates eelmisel nädal ilmunud teatest, et Mait Patraili ja tema pikaaegse klubi, TSV Hannover-Burgdorfi teed lähevad käesoleva hooaja lõpus lahku, oleme kuulnud mitmeid spekulatsioone mehe uue klubi kohta. Nüüd väidab Saksamaa väljaanne bild.de, et Eesti koondislane on lähedal uuele lepingule Bundesliga võistkonnaga GWD Minden.

Põlvast pärit Patrail alustas oma väliskarjääri 2008. aastal Šveitsi klubis Schaffhausen Kadetten ning siirdus kolm hooaega hiljem Saksamaale TBV Lemgo ridadesse. Aastast 2012 on ta esindanud TSV Hannover-Burgdorfi värve.

GWD Minden otsib asendust sel suvel lahkuvale Marian Michalczikile, kes on just sama tüüpi mängija, kui Patrail. Mindeni treeneripingil istuv Frank Carstens tõstis 2009. aastal Hannoveri Bundesligasse. “Meil on hetkel käsil läbirääkimised Mait Patrailiga,” kinnitas juhendaja bild.de lehel.

GWD Minden lõpetas möödunud hooaja maailma tugevaimas liigas 15. kohal. Patrail on ka eelnevates intervjuudes avaldanud soovi Bundesligas jätkata ning Hannoverist vaid 75 kilomeetri kaugusel asuv linn tundub peagi isaks saavale eestlasele ideaalne koht.

Loe lisaks:

Mait Patrail ja Hannover lõpetasid kaheksa aastat kestnud koostöö

scroll to top