fbpx
Close

Kas Põlva või Tapa liigub Eesti meistriliiga finaali Kehra vastu?

Avatar
-Põlva Serviti – SK Tapa | Foto: Helin Potter

Kuna koroonaviiruse leviku tõttu jäi Eesti käsipalli meister välja selgitamata, siis otsustas Käsipall24.ee ise medalid välja jagada, loomulikult oma lugejate abiga. Kuigi 1. aprillil kirjutasime, et sari mängitakse lõpuni virtuaalsel kujul, siis meie ala arvutimängud on siiski veel nii kehva kvaliteediga, et otsustasime selle lahendada lihtsalt rahvahääletuse kujul. 

Jätkame Eesti meistri selgitamist poolfinaalpaariga Põlva Serviti – SK Tapa. Esimesena pääses võrdses lahingus napilt finaali HC Kehra, kes alistas vaid nelja häälega HC Tallinna.

Põlva Serviti – SK Tapa

Selles paaris tuleb suur soosikukoorem veeretada Serviti kaela. Käsipall24.ee lehel ei õnnestunud ajaloos tuhnides leida viimast mängu, kui Tapa poolfinaali vastased viimati alistanud on. Ehk mõni meie lugeja oskab seda meile meenutada? Parimal juhul võiks ehk tapakatele pakkuda ühte võitu võimsa kodupubliku ees.

Omavahelised mängud on sellel hooajal kulgenud ehk üllatavaltki võrdselt, kui esimese kohtumise võitis Serviti küll 10 punktiga, kuid järgnevad vaid keskmiselt kolmega. Protokollidesse süveneb tuleb taas selgelt välja Tapat viimased aastaid vaevanud probleem, nimelt ei saada kuidagi täiskoosseisu kohale. Viimati käidi Põlvas vaid kaheksa mängumehega.

Ajalooliselt on Tapa olnud just hädas Serviti kiire mängutempo peatamisega ning seerias võiks selline vahe veelgi selgemini välja tulla. Kolmes meistriliiga kohtumises on Tapa poolt enim väravaid vastaste värku visanud Marten Saar (12). Põlva poolt tabas Henri Sillaste 14 korda.

Hea lugeja, mida sina arvad? Kumb oleks pääsenud finaali? Mine Facebook-i Käsipalligruppi lehele ja anna oma hääl!

scroll to top