fbpx
Close

Kas uus reaalsus? Saksamaa tippklubi pidas treeningu maskides

Avatar
-Uwe Gensheimer | Foto: Rhein-Neckar Lõwen

Saksamaa Bundesliga klubi Rhein-Neckar Lõwen viis eelmisel nädalal läbi oma esimese treeningu pärast 7. märtsi. Harjutustel jälgiti rangelt terviseameti ekspertide nõuandeid.  Sportlaste kogunemine sai võimalikuks Baden-Wüttenbergi maakonna juhtide otsuse tõttu, mis lubas atleetidel naasta oma töö juurde, kui nad on nõus jälgima spetsiaalseid konditsioone.

Löweni mängijad sooritasid treeningu kolmes grupis, tehes erinevaid harjutusi ning kindlustades, et rohkem kui viis sportlast kunagi kokku ei puutu. “Loomulikult ei tee me harjutusi füüsilise kontaktiga,” kinnitas klubi spordidirektor Oliver Roggisch pressiteates.

Jõusaalis olles kandsid kõik mehed kindaid ja maske. Allolevatelt piltidel on näha, et näokaitse oli mängijatel peas ka käsipalliplatsil.

Kuigi Bundesliga on tänavuseks hooajaks lõppenud ning “Lõvid” ei tea millal nad taas platsile naasevad, teab nende treener Martin Schwalb ühtehoidmise tähtsust: “Meie mängijad on professionaalsed sportlased ning seetõttu peab nende keha vormis olema.”

Klubi jättis oma fännidele lootusrikka sõnumi: “Allpool näete lõvide treeninguid koroonaaegadel. Maskid tunduvad imelikud, kuid üheskoos võtame parima raskest situatsioonist.”


 

scroll to top