fbpx
Close

Käsipall24.ee meistriliiga esimese vooru All-Star koosseis

Avatar
– Meistriliiga esimese vooru All-Star võistkond | Foto: Erakogu

Eile sai lõpu Eesti käsipalli meistriliiga esimene voor ning nüüd vaatab Käsipall24.ee tagasi eelnenud ringile ning valime välja enda All-Star võistkonna. 

Teatavasti lõppes eile meistriliiga esimene voor ning selle järel juhib tabelit Põlva Serviti, neile järgnevad HC Kehra/Horizon Pulp&Paper ja HC Tallinn.

Vasakäär – Henri Sillaste (Põlva Serviti)

Sillaste on juba aastaid kuulunud Eesti parimate oma positsiooni mängijate hulka ning selle hooaja alguses ei ole mehe hoog peatunud. Väga ühtlases Serviti võistkonnas on Henri tugevalt silma paistnud oma hea resultatiivsusega ning kiirrünakute lahendamisega. Põlvakas on vastaste võrku visanud 23 palli.

Vasaksisemine – Dmitriy Yankovskiy (HC Kehra/Horizon Pulp&Paper)

Selle positsioonile oli konkurents kindlasti kõige tugevam ja seetõttu anname auväärt mainimise Tapat esindavale Aleksander Oganezovile, kuid meie poolt valituks osutus siiski Kehra võistkonna aju ja vedaja Yankovskiy. Ta oleks võinud siin tabelis olla nii mängujuhi kui ka vasaksisemise kohal. Kuid kuna käesoleval hooajal on Horizonil hangitud keskpositsioonile teine pallur, siis asetasime ukrainlase hetkel vasaksisemise kohale. Dmitriy juhib meistriliiga resultatiivsus tabelit viies mängus visatud 32 väravaga. Tihti on Kehra kohtumistes märgata suurt erinevust mängus, kui mees on platsil ning siis, kui ta pingil istub. Kui käsipallis möödetaks Ameerika stiilis pluss/miinus statistikat, siis vähemalt silma järgi tundub, et Yankovskiy oleks ka selles tabelis positiivses pooles.

Mängujuht – Kaspar Lees (HC Tallinn)

Sel hooajal Kehrast Tallinnasse siirdunud koondislane on vaatamata enda jaoks harjumatule mängujuhi positsioonile end esimese nelja mänguga sel kohal vägevalt tõestanud. Eelmisel aastal meistriliiga parimaks vasakääreks valitud mees on sel aastal täitmas täiskohaga keskmist kohta ning nelja kohtumisega skooritud 28 tabamust näitavad, et ta suudab edukalt pallida ka sel positsioonil. Äsja valisid ka võistkondade treenerid Kaspari oktoobrikuu parimaks mängijaks, mis veelkord kinnitab tema kohta selles nimekirjas.

Paremsisemine – Rauno Kopli (Aruküla/Audentes)

Meistriliiga septembrikuu parimaks valitud Arukülat esindav Kopli on järjekordne mees Eesti pikas vasakukäeliste pommitajate rivis. Viie kohtumisega 14 korda skoorinud Audentese pallur on sellega oma võistkonna resultatiivseim mees.

Paremäär – Andrei Khapal (Viljandi HC)

Viljandi valgevenelasest täiendus on tuntud väga hea rünnakute lõetajana ning esimeses voorus demonstreeris mees taaskord oma mitmekülgset viskearsenali 17 väravaga.

Joonemängija – Rainer Kelk (HC Tallinn)

Pealinlaste noor joonemängija on lisaks pidevalt kaitses keskmisel positsioonil rabamisele demonstreerinud ka rünnakupoolel head resultatiivsust visates viie kohtumisega 18 väravat ja olles sellega liiga enim tabanud oma positsiooni mees.

Väravavaht – Mikola Naum (SK Tapa)

Suurte kogemustega endine koodislane on mänginud suurt rolli SK Tapa positiivses hooaja alguses, mis sisaldas endas näiteks HC Tallinna alistamist. Eriti kodusaalis täispubliku ees hästi esinenud võistkonna kaitsel oli palju turvalisem mängida, kui postide vahel seisab selline raudvara.

Mida arvad sina, lugeja, kas panime oma valikutega pihta?

scroll to top