fbpx
Close

Käsipalli EM | Vahegrupp algas Patraili klubikaaslase vägeva esitusega

Avatar
-Uwe Gensheimer | Foto: imago images/Camera 4/Scanpix

Samal ajal kui Eesti pidas eile lahingu Luksemburgiga jätkus Euroopa meistrivõistluste finaalturniir esimese vahegrupi kohtumistega.

Hispaania – Tšehhi 31:25 (14:9)

Vaatamata Ondrej Zdrahala kaheksale väravale ja Tšehhi postide vahel seisnud Tomas Mrkva heale esitusele, suutsid need mehed vaid hoida numbrid oma kodumaa jaoks austusväärsed. Hispaania oli selles kohtumises favoriidi rollile omaselt vastaselt selgelt üle ning mängu parimaks valitud Gonzalo Perez De Vargase tõrjete ning kiirrünnakute abiga võeti neljas võit sama mitmest matšist sellel turniiril.

Horvaatia – Austria 27:23 (13:8)

Võimsa 5-1 kaitsesüsteemiga, kus ees tegi vägeva esituse Domagoj Duvnjak, alustanud horvaatlased lämmatasid kodupubliku ees mänginud vastased juba algusest peale. Rünnakupoolel juhtis vägesid Luka Cindric, kelle arvele jäi lõpuks viis väravat ja kaheksa resultatiivset söötu. Kui austerlased saidki mööda horvaatlaste kaitsest, siis seisis neil postide vahel ees Marin Sego.

“Teisel poolajal ei mänginud me kaitses oma potentsiaali välja ning rünnak läks liiga indviduaalseks. Olen kahe punktiga rahul, kuid järgmises matšis Saksamaa vastu peame veel palju juurde panema,” ei jäänud horvaatlaste treener Lino Cervar pressikonverentsil oma hoolealuste esitusega täielikult rahule.

Valgevene – Saksamaa 23:31 (11:18)

Kõik kuus võimalust realiseerinud Mait Patraili klubikaaslase Timo Kasteningi vägeva esituse toel purjetasid sakslased suhteliselt lihtsa võiduni. Saksamaa võttis mängu ohjad enda kätte juba algusest peale ning see andis nende treenerile võimaluse vabalt vahetusi teha. Lõpuks saidki käe valgeks kõik protokollis kirjas olnud sakslasest platsimängijad. Valgevene poolelt tabas Uladzislau Kulesh kuuel korral.

Kui kõik võistkonnad on pidanud vahegrupi vastastega kaks kohtumist, on Hispaanial ja Horvaatial 4, Saksamaal ja Austrial 2 ning Tšehhil ja Valgevenel 0 punkti. Täna jätkatakse mängudega teises rühmas, kus lähevad omavahel kokku Sloveenia – Island, Norra – Ungari ning Portugal – Rootsi.

Kõik mängud on nähtavad ehftv.com lehel!

Eilse päeva parimad sooritused:

 

scroll to top