fbpx
Close

Käsipalli Meistrite liiga finaalturniir sai väga üllatavad uued kuupäevad

Avatar
-Kielce PGE Vive mängija Julen Aguinagalde 2016. aastal Meistrite liiga karikaga | Foto: AFP/Scanpix

Euroopa Käsipalliliit on teinud väga üllatava otsuse. Juba eelnevalt mai lõpust augustisse ümber tõstetud käsipalli Meistrite liiga finaalturniir on nüüd saanud uuteks kuupäevadeks 28. ja 29. detsembri. 

“Euroopa klubikäsipalli vaatenurgast, mida toetasid ka võistkondade esindajad, on väga tähtis Meistrite liiga finaalturniir 2020. aastal ära mängida,” ütles EHF-i president Michael Wiederer pressiteates.

Kes Meistrite liiga finaalturniiril mängivad ja kuidas toimub kvalifikatsiooni protsess sinna pääsemiseks selgub 24. aprillil toimuval EHF-i koosolekul. “Igaljuhul tehakse see otsus juba mängitud kohtumiste sportlike tulemuste põhjal,” jätkas Wiederer.

Käsipalli meedias spekuleeritakse, et võistkonnad määratakse põhiturniiri kohtumiste põhjal ning Kölnis kohtuvad Kiel, Vezprem, Barcelona ja Paris-Saint Germain. Kõik varasemalt ostetud piletid kehtivad ka uutel kuupäevadel.

Raske on näha sellise otsuse tagamaid. See tähendab, et mängijad on juba vahetunud ning poolteist aastat pärast eelmise hooaja algamist toimuv finaalturniir langeb täpselt keset uut hooaega. Täpsemad detailid tulevad küll hiljem, kuid meie meelest on siin tehtud väga imelik otsus.

 

 

scroll to top