Käsipalliliit korraldab talendilaagri raames rahvusvahelise treenerite koolituse

-Thomas Sivertsson, Janne Ekman ja Martin Noodla | Foto: Eesti Käsipalliliit

Eesti Käsipalliliit koostöös Euroopa Käsipalliföderatsiooniga alustab uue projektiga, mille eesmärgiks on noormängijate ettevalmistus koondistele, selle raames toimub ka rahvusvaheline käsipallitreenerite koolitus, mis koosneb avatud treeningutest ning seminarist.

Talendilaagris mõõdetakse mängijate võimekust, arendatakse käsipallialaseid teadmisi nii teoorias kui praktikas. Lisaks tegeletakse noorsportlaste ettevalmistusega muudes eluvaldkondades (meedia, toitumine, füüsiline ettevalmistus, psühholoogia jne) juhul kui noorsportlane otsustab valida spordi oma profikarjääriks, kirjutab Eesti Käsipalliliit.

Treenerikoolitus toimub koostöös Rahvusvahelise Käsipalliföderatsiooni (IHF) ja Euroopa Käsipalliföderatsiooniga (EHF) ning  Rahvusvahelise Olümpiakomitee (IOC) Solidarity treenerite koolitusprogrammi raames, kirjutab Eesti käsipalliliit.

Koolituse eesmärk:
Koolituse peamine teema on noorte talentide leidmine ja mängijate ettevalmistus rahvuskoondistes mängimiseks.

Koolitusprogramm:

Avatud treeningud 17.09.2019 ja 23.09.2019 Tallinnas ja Arukülas (kui spordisaal  lõplikult valmib selleks ajaks), 19.-22.09.19 seminar koos avatud treeningutega Põlvas, Mesikäpa Hallis ja Põlva kooli auditooriumis.

Koolituse rahvusvahelised lektorid:
IHF lektor –  Jochen Beppler Saksamaa (Saksamaa noortekoondiste juht ja treener)
EHF lektor – Carlos Prieto Martos Hispaania (endine tippmängija)
Janne Ekmann – Eesti meeste rahvuskoondise väravavahtide treener, Rootsi

Koolituse kohalikud lektorid:
Merili Luuk – Eesti Olümpiakomitee
Liisa Veerla, Aira Ferschel, Rauno Kuusemets – Fysiocentrum
Martin Noodla – Eesti Käsipalliliit

LISAINFO JA REGISTREERIMINE

Laagrisse on kutsutud Eesti rahvuskoondiste treenerite ja klubide juhendajate ettepanekul järgmised 2004. aastal sündinud mängijad:

Tütarlapsed:

Spordiklubi Reval-Sport

  1. Elizaveta Mironova
  2. Alina Karzubova
  3. Darja Belokurova
  4. Marina Škaljonok
  5. Anneli Klaas
  6. Natalja Makojonok
  7. Beata Gajevskaja
  8. Diana Laosaar
  9. Karina Kuzmina
  10. Jana Kuznetsova
  11. Angelina Samoylova
  12. Valeria Golovatskaja

HC Tabasalu

  1. Gertu Jõhvikas
  2. Simona Koppel
  3. Elle-Liis Liivas
  4. Johanna Kalgan
  5. Marite Kemmer

HC Kehra

  1. Karoliine Vijard
  2. Milana Leoke-Bosenko
  3. Lili –Marlene Püi

Noormehed:

Põlva Käsipalliklubi

  1. Randel Matthias Lepp
  2. Karl Markus Kannel
  3. Kevin Tühis
  4. Kevin Pütt
  5. Hendrik Kink
  6. Andero Viljus
  7. Lex Trevor Parman
  8. Teron Taal

Viljandi Käsipalliklubi HC

  1. Hendrik Koks
  2. Robin Liinsoo
  3. Karl Kask
  4. Marttin Vendelin
  5. Kaidar Keres

SK Tapa

  1. Karl Kramm
  2. Madis Valk
  3. Ilja Kosmirak

HC Tallas

  1. Urmas Rõuk
  2. Jan Erik Pukk
  3. Martin Kaljužnõi
  4. Dmitry Sataikin
  5. Artur Gur-Arje
  6. Robert Lilleberg
  7. Oliver Villoman
  8. Keret Kippari
  9. Kristofer Mell

Aruküla Spordiklubi

  1. Arno Vare
  2. Robin Tedrema
  3. Johannes Paju
  4. Marek Kopli
  5. Hendrik- Nordheim Vilberg

HC Kehra

  1. Kenneth Lass

 

polar.com

Jaga postitust

Lisa kommentaar