fbpx
Close

Kehra on uues olukorras, Tallinn peab lahendama ühe probleemi

Avatar
-HC Tallinn – HC Kehra | Foto: Siim Semiskar

Käsipalli Eesti meeste meistriliigas võõrustab põhihooajal teise koha saanud Kehra/Horizon Pulp&Paper täna esimeses poolfinaalkohtumises algusega kell 19.00 kolmanda asetusega valitsevat Eesti karikavõitjat Tallinnat.

Põhihooajal lõpetasid kehralased küll seitsmepunktilise eduga teisel tabeliastmel, ent omavahelised mängud olid tasavägised. Kehra sai kodus kaks võitu ja alistas vastased märtsi lõpul ka viimases omavahelises mängus võõrsil 27:26. Tallinn oli ainsal korral Kehrast üle jaanuaris, kui kodus saadi 29:25 võit.

“Kolm nädalat pole mänge olnud, ses mõttes on mullusest erinev kogemus, kui pidime esmalt veerandfinaali läbima. Oleme väga tõsiselt valmistunud, käisime Arukülas kohaliku meeskonnaga sõprusmängul, et oma saalist vahelduseks välja saada ning teinud ka korraliku vastaste analüüsi,” kirjeldas Kehra peatreener Kaupo Liiva viimaseid nädalaid.

“HC Tallinn on teinud kõva hooaja, võitnud Eesti karikagi ja kindlasti soovivad finaali saada. Aga seda tahame meiegi ja mängijatest on näha, et nad teavad kui tähtsad mängud on tulemas. Meil on ehk tallinlastega võrreldes pisut enam kogemusi, aga kas ja kui suure eelise see annab, pole kindel,” hindas Liiva.

“Veerandfinaalmängud tulid üllatavaltki lihtsalt, võibolla oli Tapa pika hooaja lõpus väsinud või siis olime meie nii head. Eks tapalaste varasemad head esitused sundisid meid ka kokku võtma, aga poolfinaalid annavad hetkeseisust muidugi parema pildi,” sõnas Jüri Lepp, kelle juhendatav HC Tallinn alistas veerandfinaalis SK Tapa 39:16 ja 38:15.

“Hetkel tundub, et Türgi-laager läks täkkesse ja oleme heas hoos. Negatiivse poole pealt puudub meil endiselt Rainer Kelk. Vastas on hästi kokkumänginud Kehra, kelle vastu viimastes mängudes lasime kohtumise lõpud käest ja kaotasime. Peame tööd tegema, et nende 5-1 kaitset murda, mis kõvasti peavalu valmistas,” vihjas Lepp.

scroll to top