Kehra tõusis naiste meistriliiga liidriks

HC Kehra naiskond | Foto: HC Kehra

Naiste meistrivõistlustel kohtusid eile HC Kehra ja SK Tapa naiskonnad. Samad võistkonnad olid eelmise aasta lõpus ka vastamisi karika poolfinaalis, kus kahe mängu kokkuvõttes jäi peale Kehra 51:48.

Seekordses kohtumises haaras Kehra kohe algedu ning 20. minutiks juhiti juba 8:2 ning poolajaks 12:7. Teisel perioodil Tapa enam ohtlikuks ei saanud ning karikafinalistid võtsid kindla 27:22 võidu.

Kehra resultatiivsemad olid Karina Adissova 9 ja Karoliine Vijard 5 tabamusega. Tapa poolt viskasid Marjette Maie Müntser 9 ning Keili Kadak 4 väravat.

Kehra tõusis selle võiduga meistrivõistluste liidriks 4 punktiga, neile järgnevad Padise, Mella ja Tapa ühe võidu peal. Tabasalu pole veel punktiarvet avanud.