fbpx
Close

Kehv kalender, Patrail ja varajane komplekteeritus ehk Põlva Serviti hetkeseis

Avatar
-Kalmer Musting ja Põlva Serviti | Foto: Siim Semiskar

Kui spordimeediast on läbi käinud jalgpalliliiga võimalik algamine ning korvpalli sarja võistkondade hetkeseisud, siis otsustas Käsipall24.ee selgitada, millised on meie ala tiimide olukorrad. Täna vestlesime Põlva Serviti tulevikust peatreener Kalmer Mustinguga.

Kui märtsis vestlesime Mustinguga mängude lõppemisest ning välismängijatest, siis täna rääkisime Serviti seisust eriolukorra lõppemise piiril ning tegime kokkuvõtteid möödunud hooajast ja vaatasime ette tulevikku.

“Sellist hooaega on raske kokku võtta. Minu jaoks oli tegemist täiesti uudse olukorraga. Mingeid hinnanguid meie tööle ei saa anda, kui aasta niimoodi pooleli jääb. Nii on ka raske kedagi eraldi välja tuua tiimist. Kõik andsid endast parima, kellelegi mingeid etteheiteid ei ole,” alustas Kalmer Musting eelnenust. “Eks kõrvalt- ja pealtvaatajad saavad paremini hinnata, kuidas meil läks. Ma pean ikka ära mainima, et meie kalender oli väga ebastabiilne, sügisel olime viis nädalat mänguta.”

“Mängijad tegelesid mai kuuni indviduaalkavade järgi ning hetkel meil ühiseid harjutusi ei ole. Meid ootab ees üks eriskummaline aasta. Täpseid plaane meil veel tänaseks paika loksutatud ei ole, kuid tõenäoliselt tuleb sel hooajal hallis natuke varem alustada. Pallurid teevad ju põhimõtteliselt topelt ettevalmistuse ning nii pikka vahet saali trennidega pole kunagi olnud,” rääkis endine koondise peatreener Käsipall24.ee lehele hetkeseisust.

“Loomulikult osaleb Serviti kõikides liigades, kus see võimalik on. Euromänge näeb Põlva publik ka tänavu. Eesti klubidele on kolm kohta ette nähtud ning meie kavatseme ühe neist täita,” ütles Musting tuleviku kohta. “Meil on juba praegu komplekteeritus normaalne. Tõenäoliselt jätkame suhteliselt sama koosseisuga. Vaid Stanislav Holodjuk ei jätka meie võistkonnas. Ehk otsime ka mõnele kohale tugevdust, kuid seda on veel praegu vara öelda.”

Kuna äsja tuli uudis, et Mait Patrail on vabaagent ning mees on Põlvast pärit, kas te talle ka helistasite? “Ikka helistasin, pakkusin talle 2000 eurot, tegin väikse pausi ning ütlesin, et nädalas (naerab – toim.). Selle peale oli mees valmis juba kotte hakkama pakkima. Aga see oli loomulikult meie omavaheline väike nali ning kogu tõsiduse juures võib vast öelda, et Maidul on ikka piisavalt huvilisi, et praegu on tal veel vara kodumaale naasta. Loodame, et tema vanuses suudab ta ikka veel mõne tippklubi eest end tõestada ja eks me siis tulevikus vaatame, mis saab.”

 

scroll to top