fbpx
Close

Kokkuta ERR-ile: mängijad ei ole füüsiliselt ega tehniliselt välismaale liikumiseks valmis

Avatar
– Madis Kokkuta, Marten Lombiots ja Aivo Erkmaa | Foto: Erakogu

40 sportlast esindava agentuuri KSM Grupp spordiagent Madis Kokkuta käis külas Eesti Televisiooni spordisaates ning rääkis seal mängijateturust, pallurite perspektiivist ja rahade kättesaamisest.

“Kindlasti on hetkeline seis praegu teistsugune. On olnud kukkumine, klubid otsivad jätkusuutlikuid mudeleid, kuidas jätkata ja vaadatakse rohkem võib-olla enda klubi sisse,” ütles Kokkuta ERR-ile mängijateturu kohta. ” Räägitakse, et Eesti mängijaid on raske müüa, raske vahendada – ma ei taha peituda meie passi taha. Pigem tahakski öelda seda, et tuleks vaadata seda mudelit kaugemalt – kuidas me saame enda mängijaid paremini ette valmistada, kui nad jõuavad täiskasvanuikka. Praegu on näha, et nad ei ole selleks valmis ei vaimselt, füüsiliselt ega tehniliselt. On erandeid, aga suuremas jaos me ei ole valmis selleks.”

“See on kindlasti teistsugune olukord, meie eluajal pole sellist olukorda olnud, et stopp ja nüüd on kõik ja ei mängi enam palli. Kahjuks on tegemist force majeur’iga, me ei saa selle vastu,” rääkis spordiagent praegusest seisust. “Loodus sekkus. Kahjuks on olnud klubidega palju jagelemist, mängijatega on olnud olukorra seletamist, aga see on meie kõigi jaoks uus.”

Vaata videot ja loe kogu teksti ERR-i lehelt

Kuula pikemat vestlust Madis Kokkutaga maailmast, kus hundid söövad lambad ning müüakse ilusaid muinasjutte meie podcastist!

scroll to top