fbpx
Close

Koondise tugitala Dener Jaanimaa vahetas klubi

Avatar
-Dener Jaanimaa | Foto: Zaporižžja Motor

Eesti koondise eest 76 mänguga 292 väravat visanud Dener Jaanima on üllatuslikult hooaja keskel klubi vahetanud. Paremsisemise kohta mängiv mees siirdus Ukraina Zaporižžja Motorist Venemaale Moskva Spartakisse.

Äsja Eesti eelmise aasta parimaks valitud käsipalluril on olnud suur muutuste aasta. Eelmised kaheksa hooaega veetis ta Saksamaal, kuid suvel siirdus enda jaoks täitsa uude keskkonda, kui sõlmis lepingu Meistrite liigas mängiva Zaporižžja Motoriga. Nüüd on mees enne ülemineku akna lõppu siirdunud pooleteise aasta pikkuse lepinguga Venemaa pealinna klubisse Spartak.

Motori kodulehe andmetel on nende klubis palju muutusi. Eelmise aasta lõpus vallandati peatreener ning sel kohal jätkab endine abitreener Rostislav Lanevich. Lisaks Jaanimaale siirdus Spartakisse ka Vladislav Zhukov.

Moskva Spartak paikneb hetkel Venemaa liigas neljandal kohal ning osaleb ka SEHA-liigas, kus paiknetakse oma grupis viimasel kohal.

Käsipall24.ee lehel pole õnnestunud mehelt endalt veel ametlikke kommentaare ülemineku kohta saada, kuid üritame need tuua teieni esimesel võimalusel.

Loe lisaks:

Aasta käsipallur Jaanimaa: oli hetki, kus mõtlesin, kas saan sel tasemel hakkama

 

scroll to top