fbpx
Close

Koroonakriisi esimene suur ohver? Meistrite liiga võitja kaotas suursponsori

Avatar
-Kielce PGE Vive mängija Julen Aguinagalde 2016. aastal Meistrite liiga karikaga | Foto: AFP/Scanpix

Kolmapäeval toimunud pressikonverentsil teatas PGE Vive Kielce president Bertus Servaas, et 18 aastat kestnud koostöö Vive gruppi ja Poola klubi vahel lõppeb ning firma tiimi sponsorina enam ei jätka .

Iseäralik selle juhtumi juures on just fakt, et Bertus Servaas on ise Vive gruppi omanik ning jätkab ühtlasi ka käsipalliklubi presidendina, kuid tema firma enam Kielcet finantsiliselt ei toeta. “Vive gruppi omanikuna pean ütlema, et see otsus on mulle väga valus. 18-aastase koostöö jooksul oleme ehitanud ühe Euroopa tugevaima klubi, kuid koroonaviiruse pandeemia mõjul pean mõtlema ka oma firma heaolule,” ütles Servaas pressikonverentsil.

Erinevate allikate kohaselt vajab Kielce uueks hooajaks umbes 560 000 eurot, et kõiki oma mängijaid säilitada. Hetkel käib aktiivne töö, et uut nimesponsorit leida. Praegusel hetkel jätkab tiim lihtsalt PGE Kielcena. Kuulujutud räägivad, et nii mõnedki Poola klubi tähed võivad võistkonnast lahkuda, kuid midagi hetkel veel kinnitatud ei ole. “Me tahame ikka Meistrite liiga finaalturniiri koha eest võidelda. Tänan mängijaid, kes on palgakärbetega nõustunud. Mulle on tulnud palju pakkumisi, mille hulgas ka võimalus asuda Venemaa koondise etteotsa, kuid hetkel soovin Kielce eesotsas jätkata,” ütles 2016. aastal Meistrite liiga võitnud klubi treener, Talant Dujshebaev pressile.

Poola klubi pressiteade

scroll to top