fbpx
Close

Kristo Voika võttis suure sammu lähemale ajaloolisele edenemisele eurosarjas

Avatar
-TJ Sokol Nove Veseli | Foto: Nove Veseli

Kristo Voika koduklubile oli eile ajalooline päev, kui esmakordselt võistkonna ajaloos osalesid nad eurosarjades ning algus oli suurepärane, kui kodupubliku ees alistati Bulgaaria tiim HC Dobrudja.

TJ Sokol Nove Veseli – HC Dobrudja 35:23 (14: 8)

Challenge Cup-i esimeses ringis jätkus eestlase koduklubi jaoks tasavägist mängu vaid esimesteks minutiteks. Väravavaht Michal Studeny hea esinemise najal rebis Sokol end poolajaks 14:8 ette ning sealt enam tagasi ei vaadatud. Teisel perioodil ohjasid käest ei antud ning joonemängijate Sekulici ja Krcali seitsme värava toel võeti kindel 35:23 võit ja sisuliselt kindlustati endale edasipääs järgmisesse ringi. Voika aitas oma tiimi kolme väravaga.

“Esmalt tahaksin tänada vastast õiglase kohtumise eest. Dobrudjal oli puudu palju nende parimaid mängijaid, kuid nad andsid meile siiski kõva lahingu,” sõnas Veseli treener Pavel Hladik pressikonverentsil. “Meie jaoks on suur au esineda Euroopa sarjades. Loodame homme oma edasipääsu kindlustada. Aitäh kõigilie pealtvaatajatele ja sponsoritele, kelle abil meil on võimalik Challenge Cupil esineda.”

Teine kohtumine selles paaris toimub juba täna 11.30 ning võitja selgub kahe mängu kokkuvõttes.

scroll to top