fbpx
Close

Kuidas elada otsepildis kaasa Mait Patraili tegemistele Saksamaa kõrgliigas?

Avatar
-Mait Patrail | Foto: imago images/foto2press/Scanpix

Käsipall24.ee sõsarportaalide Korvpall24.ee ja Jalgpall24.ee peatoetaja Optibeti veebilehel saab nüüd lisaks spordisündmustele panustamisele nautida ka paljude maailmaklassi spordivõistluste otsepilti. Piisab vaid Optibeti kasutajakonto tegemisest ja paljud maailma tippvõistlused on sinu ees valla. Käsipallisõpradele on seejuures kavas maailma tugevaimaks peetav Saksamaa meistrisari, kus lööb kaasa meie viimase kümnendi üks esikäsipallureid Mait Patrail.

Jalgpallifännidele on vaatamist igast Euroopa nurgast, kui kavas on erinevad liigatasemed ja karikasarjad Itaaliast, Inglismaalt, Hollandist, Poolast, Rootsist, Prantsusmaalt, Horvaatiast, Belgiast, Valgevenest, USA-st, Šotimaalt, Taanist, Tšehhist jm. Ehk siis oma silmaga on võimalik kaasa elada meie parimate jalgpalluritele, eesotsas Ragnar Klavani (Itaalia, Serie A), Karol Metsa (Rootsi kõrgliiga), USA kõrgliigasse siirdunud Erik Sorga ning Itaalia Serie A-s esimesi samme tegeva Georgi Tunjoviga.

Korvpallisõpradele pakutakse Vana Maailma parimat korvpalli läbi Euroliiga ja Eurocupi mängude ning tippliigasid, kus aegade jooksul mänginud või mängimas ka mitmeid Eesti mehi. Hispaaniast saab näha kõrgliiga ehk ACB ja karikamänge, samuti on näha Itaalia ja Prantsusmaa karika- ja kõrgliigakohtumised ning näiteks ka Leedu karikamängud. Teatavasti just Itaalias on tänavu pallimas Eesti koondislased Siim-Sander Vene (Varese) ja Henri Drell (Pesaro).

Rõõmsad saavad olla ka tennisehuvilised, kelle ette jõuavad tugevatasemelised turniirid eesotsas Davise karikamängude ning US Openi ja Prantsusmaa lahtistega. Jäähokisõbrad saavad ennast lülitada USA profiliiga NHL-i lainele.

Vaata Optibeti poolt otseülekannetena pakutavate võistluste ja liigade nimekirja SIIT.

scroll to top