fbpx
Close

Kuidas läks Mait Patrailil Hannoveri aasta mängija valimistel?

Avatar
-Mait Patrail ja teised mängijad, kelle jaoks käesolev hooaeg jäi Hannoveri ridades viimaseks | Foto: TSV Hannover-Burgdorf

Viimaseid nädalaid Mait Patraili koduklubiks olev TSV Hannover-Burgdorf valis oma sotsiaalmeedia vahendusel aasta mängijat. Eestlasel loosiga ei vedanud ning juba esimeses voorus tuli vastu populaarne joonemängija Ilija Brozovic.

Igapäevaselt erinevates Hannoveri sotsiaalmeedia kanalites toimuva võistluse esimese ringi kõiki paare näete allolevas lingis. Edasipääsejad selguvad rahvahääletusel.


Nii nagu ülalolevast tabelist selgub, siis Patrail sai kohe esimeses voorus vastaseks teise Hannoveri põhimehe, horvaatlase Ilija Brozovici ning allpool paikneval pildil on näha, et mees pidi sellel hääletusel kahjuks võistkonnakaaslase nappi paremust tunnistama. Kahjuks märkas ka Käsipall24.ee seda hääletust liiga hilja, et oleksime saanud eestlaste väed koondada.

Võistluste favoriitideks on kindlasti sellel hooajal Hannoveri eest säranud Morten Olsen ja Timo Kastening, kes sarnaselt Patrailile uuest hooajast enam TSV värve ei kanna. Võitja selgub 1. juunil.

scroll to top