fbpx
Close

KUULA | Alustas Eesti esimene käsipallipodcast “Kahekordne”, külaliseks koondislane Kaspar Lees!

Avatar
-Taavi Tibar ja Kaspar Lees | Foto: Taavi Tibar

Eesti esimese käsipallipodcasti “Kahekordne” ajaloolises avasaates võõrustasime mai lõpus Manta Maja stuudios Eesti käsipallikoondise mängijat Kaspar Leesi, kellega sai räägitud HC Kehra hooajast, sellest, miks tema pidas seda “lati alt läbi minekuks”, mehe debüüdist Eesti meistriliigas juba 14-aastasena ja kogemustest Eesti legendaarsete treenerite all.

Pikemalt vesteldi ka Eesti koondise teemadel: kuidas Kaspar koondiseukse pauguga lahti lõi ja kus tema arust on Eesti koondis oma arengus ning kuidas võiks koondise tulemused välja näha tulevikus. Lisaks saavad kuulajad teada, mis ala professionaal oleks “Kassu” juhul, kui ta poleks hakanud harrastama just käsipalli. Saate lõpuosas käsitlesime Käsipalli meistrite liigat ning selgus, et Kaspari tuleviplaanide hulgas võiks vabalt olla ka selgeltnägija amet.

Eesti esimest käsipallipodcasti “Kahekordne” veab ala entusiast Taavi Tibar, kes soovib kuulajatelt esimeste saadete kohta võimalikult palju tagasisidet ja vastukaja. Oma kommentaarid saab kirjutada portaali Käsipall24.ee uudiste või Facebooki postituste alla, Instagrami kontole kahekordne_podcast või e-mailile info@kasipall24.ee.

scroll to top