fbpx
Close

KUULA | Sajandi käsipallur Bramanis: esimene ja viimane välismaalane Jaapanis, “Kaks Kanget” ja Karhu ketside abil õigesse tiimi

Avatar
-Riho-Bruno Bramanis | Foto: Rain Kullamaa/EKL

Käsipall24.ee podcastis “Kahekordne” oli seekordseks külalises eelmise sajandi parim, kindlasti Eesti tuntuim käsipallur, Riho-Bruno Bramanis. Mehega tuli juttu nii paljude juhustega rikastatud elust, ajast Jaapanis, kui ka erinevatest rollidest mängija, treeneri, isa ja reisikorraldajana. 

Juttu alustasime Bramanise rollist meedias, “Kahest Kangest” ning elust avalikkuse tähelepanu all. (01:30 – 07:00) Seejärel liikusime eelmise sajandi parima käsipalluri paljudest juhustest iseloomustatud karjäärini, kus muuseas saime teada, kuidas Vana-Tallinna ajal Lätis sõjaväe osasid vahetati, kui keeruline on pääseda Jaapanisse profisportlaseks ning kuidas aitas meie ala esindaja Martin Müürsepa esimese välislepinguni. (08:00 – 27.30)

Jätkasime vestlust tema karjääri teisest faasist, kus mees rääkis valel ajal Eesti koondise etteotsa pääsemisest, Audentesest ning uuest elust pärast käsipalli (28:00 – 38:00). Edasi andis Bramanis oma kriitilise vaatenurga Eesti koondisest ja selle juhtimisest (41:15 – 49:00).

Lõpetasime arutlusega aktuaalsetel teemadel, kus rääkisime Käsipall24.ee All-Star võistkonnast, Eesti läbi aegade parimatest käsipalluritest, treenerite pöördumisest, tänasime meedikuid ning vestlesime Bramanise hobidest (50:00 – 1:10:00)

Jutu sisse on ka loomulikult põimitud erinevaid meie kuulajatelt tulnud küsimusi.


 

scroll to top