fbpx
Close

Läti koondise EM-ile tüürinud Dainis Krištopans sai järjekordse au osaliseks.

Avatar
-Dainis Kristopans | Foto: SEHA League

Euroopa Käsipalliliidu vastava paneeli hääletusel valiti Läti koondislane Dainis Krištopans EHF-i juunikuu parimaks mängijaks. Juuni oli mehele tähtis kuu koondise eest ja lisaks võitis ta Vardariga Meistrite liiga tiitli.

“Loomulikult on see mulle suur au. Häid mängijaid on palju ja kuu parima mängija tiitel toob vaid positiivseid emotsioone,” ütles juunit Meistrite liiga võiduga alustanud lätlane. Ta viskas Kölnis toimunud nelja parema turniiril poolfinaalis 10 väravat ja lisas sellele hiljem finaalis 4 tabamust.

“See oli mu elu parim aasta. Hooaja teises pooles kasvas me võistkonna vaim. Arvestades probleeme (Vardaril oli hooaja jooksul finantsraskusi – toim.) klubi sees, ei uskunud enne Meistrite liiga finaalturniiri meisse keegi. See tegi võidu palju magusamaks. Tunne oli uskumatu, ma ei unusta seda kunagi,” lisas Krištopans Vardari edu kohta.

Peale Meistrite liiga võitu mängis 215 cm pikkune tagamängija suurt rolli Läti ajaloolises pääsemises Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile. “Me tegime seda võistkonnana. See oli meie riigile esmakordne ja ajalooline saavutus. Minule oli see justkui boonuseks lisaks Meistrite liigale,” ütles Krištopans.

scroll to top