fbpx
Close

Legendi naasmine, Dikles, Arcwoodide reitingud ja teisi aprillinalju käsipallimaailmast

Avatar
-“Ivano Balic” | Foto: Rasmus Boysen/HBallTransfer

Käsipall24.ee vaatas üle käsipallimaailma tänased uudised ning üritasime neist välja sorteerida aprillinaljad.

Alustuseks oli käsipalliekspert Rasmus Boysen teinud Facebook-is postituse, kus väidetakse, et legendaarne mängumees Ivano Balic on tegemas tagasituleku väljakule ning liitumas Paris Saint-Germainiga. Äsja Kaupo Liiva poolt tema “Unelmate koosseisu” valitud olümpiavõitja ja viie (!) järjestikuse suurturniiri kõige väärtuslikum mängija on 41-aastasena ehk siiski natuke oma parimatest aastatest juba väljas.

Soome käsipalliuudiste sait klibba.com viskas nalja, et Helsingi Dicken ja Porvoon Akilles ühendavad jõud ning klubi uueks saab Dikles (inglise keele oskajad võivad selle nalja ise välja lugeda)


Meistrite liiga üks suursponsoritest, Gorenje teeb allolevas videos lõbusa aprillinalja Kielce mängijatele.

Ka Eesti käsipalliringkonnas mõistetakse nalja. Ühe eriti osavana on selle kohapealt end näidanud Põlva/Arcwoodi esiliiga võistkond. Kes Käsipall24.ee artikli peale, et meie riigi tiitlid jagatakse välja arvutimängu põhjal, hakkas ka ise mängijatele reitinguid määrama.

Kaks Dener Jaanimaa endise koduklubi, Zaporožje HC Motor mängijat hakkavad nende koduklubi Facebook-i lehe andmetel osalema Ukraina “Meisterkoka” saates.

Hea lugeja, kas meil jäi mõni hea nali käsipalli- või üldisest spordimaailmast vahele? Anna meile Facebooki postituse kommentaarides teada.

scroll to top