fbpx
Close

Lillepea elust kohtunikuna: Kosovo ilusad tüdrukud, õllejoad ja poistel on veel palju õppida

Avatar
-Taavi Tibar ja Martin Lillepea | Foto: Erakogu

Käsipall24.ee podcastis “Kahekordne” oli sel nädalal külas Euroopa tipus kohtunikuna toimetanud, hetkel väravavahtide treenerina töötav Martin Lillepea. Julgete väljaütlemiste poolest tuntud mees rääkis muuseas seiklustest vilemeeste maailmas.

“Konkreetselt meile pakkumisi ei tulnud kunagi, et oleks otseselt öeldud, et saate seda ja seda ja nii palju,” rääkis Lillepea altkäemaksu kohta. “Küll aga meenub üks mäng Kosovos, kus võõrustajad tulid meile ilusa seitsmenda seeria BMW-ga vastu. Nii kui me autosse istusime, ega me seal palju sõita ei saanud, kui üks esimesi lauseid oli, et teate mehed, et meil on siin Kosovos jube ilusad tüdrukud. Sellepeale vaatasime Marioniga üksteisele otsa ja mõtlesime, et selge.”

“Mängueelsel õhtul käis ilge pidu, igasugused võistkonna funktsionärid olid seal hotelli restoranis kohal, lauale toodi suur klaasist õllekanister, kust kesvamärjukest valati ohtralt,” jätkas Martin Kosovo seiklustest. “Kohtumise päeval meie loomulikult ei lasknud sellest end mõjutada ning kui nad seal siis Portugali võistkonna käest korraliku paki said, siis tuli tiimi esindaja meie juurde ja ütles, et you guys have a lot to learn (teil on veel palju õppida – toim.).” (see ja teised lood vilemeeste seiklustest Euroopas on saates kuulatavad 08:00 – 15:00)

Lisaks tuli saates juttu kuidas Martini kehakujuga mehed käsipalli väravasse pannakse (04:00 – 08:00), millised on Lillepea ideed Eesti kohtunike seisu parandamiseks (21:00 – 28:00), mida arvata Eesti väravahtide seisust (28:00 – 38:30) ning kas meie riigi käsipallis tegeletakse tõesti ebaoluliste asjadega (38:30 – 55:00)?

 

scroll to top