fbpx
Close

Lõbus vahepala | Kuidas Mikk Pinnonen äsja karjääri lõpetanud legendilt käest jooksis

Avatar
-Mikk Pinnonen ja Gudjon Valur Sigurdsson | Foto: Siim Semiskar/imago/foto2press

Sel nädalal legendaarse karjääri lõpetamisest teatanud üks paremaid vasakääri Gudjon Valur Sigurdsson sai aastaid tagasi tunda Mikk Pinnoneni jalgade kiirust, kui Taani liigas omavahel vastamisi mindi. 

Kui eile tõime teieni vestluse Mikk Pinnoneniga ning eelnevalt teatasime Islandi legendi karjääri lõpetamisest, siis täna oleme leidnud lugejatele video, kus need kaks meest omavahel vastamisi läksid.

2011. aastal mängis Mikk Pinnonen Arhus Handballi ridades ning allolevas videos läks mees vastamisi Taani käsipalli kaks aastat valitsenud AG Kopenhaageniga (võistkonna ridades mängisid teiste hulgas sellised superstaarid nagu Mikkel Hansen, Olafur Stefansson ja vennad Toft Hansenid). Pealinna võistkond oli võitnud riigi tiitli eelneval hooajal ning kordas sama saavutust ka sellel aastal.

Pinnoneni lõppsaldoks jäi selles matšis seitse väravat üheksast viskest, kaks resultatiivset söötu ning mees valiti vaatamata võistkonna kaotusele (27:30) kohtumise väärtuslikuimaks mängijaks. Eestlase esitused olid koguni nii võimsad, et teda pandi personaalset katma Islandi koondise superstaar Gudjon Valur Sigurdsson ning siis jõuamegi allolevas videos näidatava intsidendini, kus Mikk oma kiirust demonstreerib ning Meistrite liiga võitjat lollitab. (Videos nähtav alates 04.10)

Pinnonen lõpetas 2011/12 hooaja Taani keskmikuna, kuid aastal 2013 võideti Taani karikas. AG Kopenhaagen teatas 31.07.2012 oma pankrotist.


Loe lisaks:

Käsipallimaailm jääb ilma ühest oma paremast pojast! Hüvasti “Air Island”!
HC Tallinnaga liituma pidanud Pinnonen: Eesti tiitel on veel auhinnakapist puudu

 

 

 

scroll to top