Lõpu eel latti tabanud Jaanimaa ja N-Lübbecke said üllatuskaotuse

-Dener Jaanimaa | Foto: imago/Agentur 54 Grad

Eesti käsipallikoondislase Dener Jaanimaa koduklubi TuS N-Lübbecke kaotas Saksamaa meistrivõistluste esiliigas võõrsil DJK Rimpar Wölfele 28:29 (10:12).

Kohtumise esimesi minuteid domineerinud väljakuperemehed juhtisid avapoolajal juba 9:5, kuid teise pooltunni alguses läksid külalised ette 13:12. Teist poolaega valitseski N-Lübbecke, kes rohkem kui ühe tabamusega ei suutnud siiski ette rebida. Rimpar viskas aga viimasel minutil kaks vastuseta väravat ja kuigi Jaanimaal oli seitse sekundit enne lõpusireeni võimalus viik jalule seada, tabas eestlase pealevise väravalatti.

Jaanimaa sooritas kokku seitse pealeviset, millest tabas neli. Lisaks sellele kanti eestlase arvele üks väravasööt.

N-Lübbecke hoiab 15. vooru järel turniiritabelis 19 punktiga kuuendat kohta. Mängu vähem pidanud Rimpar on 20 meeskonna seas 11 silmaga 15. positsioonil.