Lõpus edu maha mänginud Söflingen pääses ehmatusega

-Kristo Voika | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondislase Kristo Voika koduklubi TSG Söflingen alistas Saksamaa tugevuselt neljandas, Baden-Württembergi Oberligas võõrsil TuS Steisslingeni 37:34 (17:15).

Esimesed 20 minutit tagaajajarollis olnud külalised haarasid mänguohjad 9:10 kaotusseisult, minnes ette 12:10. Poolaja kahe väravaga võitnud Söflingen suurendas teise poolaja keskpaigas oma edu 30:24-le, kuid neli minutit enne kohtumise lõppu juhtisid külalised vaid 34:33. Järgmise paari minutiga sepistas Söflingen kolm vastuseta tabamust, mis tõid neile kolmeväravalise võidu. Voika arvele kirjutati üks värav ja kollane kaart ning kaks kaheminutilist karistust.

Söflingen paikneb turniiritabelis 23-st mängust kogutud 26 punktiga seitsmendat kohta. Kohtumise vähem pidanud Steisslingen on 16 silmaga 12. positsioonil.