Lõpus kustunud Rooba koduklubi sai suure kaotuse

-Jürgen Rooba | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise paremääre Jürgen Rooba koduklubi Karlskrona HIF kaotas Rootsi meistrivõistluste kõrgliiga 20. voorus võõrsil Alingsasile 21:32 (12:15).

Mäng kulges võõrustajate taktikepi all, kes läksid ette 3:0 ja juhtisid peagi 6:2. Poolaja keskpaigaks õnnestus külalistel vahe vähendada 6:7 peale, kuid vaheajaks suurendas Alingsas edu kolmele väravale. Teisel poolajal juhtisid väljakuperemehed turvaliselt nelja-viie tabamusega ning tegid viimase 13 minutiga 24:20 eduseisult 8:1 spurdi, mis tõi 11-väravalise võidu. Rooba kohtumises skoori ei teinud.

Kuuenda järjestikuse kaotuse saanud Karlskrona jätkab turniiritabelis 11. kohal, olles 20 vooruga kogunud 12 punkti. Mullune pronks Alingsas hoiab 24 silmaga seitsmendat positsiooni.