Maasalu ja Varik jätkasid Soomes kindla võiduga

-Sten Maasalu ja Ott Varik | Foto: Helin Potter

Laupäeva õhtul pidas järjekordse mängu Soome meistriliigas Ott Variku ja Sten Maasalu koduklubi Siuntio IF. Teises voorus võeti kindel võit Parainen If-i üle.

SIF-PIF 32-23 (18-9)

Mängu alustas kõvemini külla sõitnud PIF, kes esimeste minutitega võttis 0:3 juhtimise, kuid siis Siuntio kosus ning Variku kahe tabamuse toel tehti nelja väravaline spurt. Kuni esimese poolaja keskpaigani jätkus kohtumine võrdselt, järgmised 15 minutit võitis eestlaste koduklubi 11:2 ning otsustas sellega mängu saatuse. Teine periood kulges kordamööda skoorides, kuid ohtlikuks vastased enam ei saanud ning lõpuks SIF-ile kindel 32:23 võit.

“Täna ei olnud meie poolt kõige parim sooritus. Me ei saanud oma mängu korralikult käima ja see mõjutas teravust kogu kohtumise ajal,” kommenteeris Siuntio peatreener Teddy Nordling Soome Käsipalliliidule.

“Me ei saanud oma kiirrünnakuid korralikult käima. Esimese poolaja lõpul tegime vahe sisse, kuid ei jaksanud keskenduda lõpuni. Õhtu saldoks õnneks võidupunktid, kuid mitte liiga kindel sooritus,” ütles mängu parimaks valitud Carl Weurlander.

Siuntio on võitnud mõlemad kohtumised ning jagab sarjas liidripositsiooni Dickeniga.

SIF peab oma järgmise kohtumise 5. oktoobril Karjaa BK-46 vastu.

Väravaviskajad: väravad (7m visked)
SIF: Carl Weurlander 6, Ott Varik 5, Gustav Svanbäck 5, Sten Maasalu 4, Vincent Voutilainen 3, Atte Marjamäki 3, Alex Vaahtoranta 2, Edvin Voutilainen 1, Christoffer Thor 1 (1), Fredrik Karlsson 1, Robin Järvinen 1

PIF: Mikael Manderoos 7 (3), Aleksa Veselinovic 6, Fredrik Lunden 4, Trencevski Aleksandar 3, Felix Timgren 1, Ilija Krstevski 1, Linus Fröjdö 1

LähiTapiola-“tähed”
Carl Weurlander SIF 3
Aleksa Veselinovic PIF 2
Ott Varik SIF 1

2 min karistused
SIF: Carl Weurlander 1 x 2 min
PIF: Aleksa Veselinovic 1 x 2 min, Fredrik Lunden 1 x 2 min, Linus Fröjdö 1 x 2 min