Maasalu ja Variku resultatiivne mäng viis Siuntio võidule

-Sten Maasalu | Foto: Eesti Käsipalliliit

Siuntio IF alistas Soome käsipallimeistrivõistluste kõrgliiga nõrgemas vahegrupis Sten Maasalu seitsme ja Ott Variku kuue tabamuse toel võõrsil Turu AIFK 31:29 (15:18).

Kohtumise esimest poolaega valitsesid võõrustajad, kelle kolmeväravalises eduseisus mindi puhkama. Teisel poolajal seadsid külalised 37. minutiks jalule 20:20 viigi. SIF pääses esimest korda juhtima 41. minutil, kui Variku tabamuse järel kirjutati tabloole numbrid 22:21 ja minut hiljem oli SIF ees 25:22. Viis minutit enne mängu lõppu juhtisid külalised 30:26 ning sireen fikseeris SIF-i kolmeväravalise võidu.

SIF jagab turniiritabelis 12 punktiga koos Ardo Puna ja Sten Toomla koduklubi Helsingi IFK-ga liidrikohta. AIFK-il on kolmandana koos neli ning Vantaa Atlasel viimase ehk neljandana kaks silma. HIFK ja Atlas on pidanud seitse ning SIF ja AIFK kaheksa kohtumist.