Mait Patrail ja Hannover jätkasid sealt, kust enne koondisepausi pooleli jäid

-Mait Patrail | Foto: imago/Nordphoto/Scanpix

Eile kohtusid Mait Patrail ja TSV Hannover-Burgdorf Saksamaa Bundesligas HSG Nordhorn-Lingeniga. Kuigi võit tuli raskemalt, kui ehk tabeliseisu vaadates arvata võis, alistas eestlase koduklubi siiski liiga punase laterna ning jätkas sealt, kust enne koondise pausi pooleli jäi ja lisas enda arvele kaks tähtsat punkti.

TSV Hannover-Burgdorf – HSG Nordhorn-Lingen 30:29 (15:15)

Hannoveri rünnakulidri Morten Olseni puudumisel pidid teised mehed üles astuma. Kohtumist alustas eestlase koduklubi hästi, kui 7. minutil juhiti 5:2. Külalisvõistkond aga mängis end TSV tehniliste vigade toel kiiresti mängu tagasi ning poolaja keskpaigaks oligi seis viigiline 9:9. Edasi esines hästi Nordhorni väravavaht ning matš sujus võrdselt. Esimese perioodi viimasel sekundil tegi Patrail seisuks 15:15. Teise poolaja alguses jätkus kohtumine võrdselt ning alles 55. minutil suutis Hannover Martinovici ja Kasteningi väravatest teha otsustava spurdi kolme punktilisse eduseisu, kust külalised enam ei taastunud. Mait panustas tiimi võitu kahe värava ja sama arvu resultatiivsete söötudega.

“See oli meie jaoks väga raske kohtumine. Nordhorn esines hästi kaitses ja rünnakul. Kuid õnneks suutsime siiski kindlustada endale kaks väga tähtsat punkti ning jätkame tabeli tipus, ” ütles Hannoveri peatreener Carlos Ortega pressiteates.

Järgmise kohtumise Bundesligas peab Hannover 10. novembril võõrsil HSG Wetzlari vastu.