Mait Patrail ja Hannover pikendasid oma ajaloolist seeriat

-Mait Patrail | Foto: imago/Jan Huebner/Scanpix

Neljapäeva õhtul mängisid Mait Patrail ja TSV Hannover Burgdorf maailma tugevaimaks peetavas Saksamaa Bundesligas järjekordse mängu ning pikendasid vastaste alistamisega oma ajaloolise võiduseeria kuue peale.

28:23 võit TVB Stuttgarti üle märkis eestlaste koduklubi parimat algust nende ajaloos. Mehed murdsid eelmise rekordi, mis oli tehtud hooajal 2017/18.

TVB Stuttgart – TSV Hannover Burgdorf 23:28 (9:15)

Mäng algas väga närviliselt ning kumbki võistkond palju skoori ei teinud. 12. minutiks oli Hannover teinud ebatavaliselt palju hooletusvigu ja selletõttu oli seis vaid 3:4. Kuid siis suudeti väravavahi Domenico Ebneri heade tõrjete toel ka oma rünnak korda teha ning poolaja lõpus tehti 11:6 spurt. Teist perioodi alustati kordamööda väravaid visates, kuid viis minutit enne lõppu lasti Stuttgart kahe värava kaugusele. Siis aga alustasid kapten Fabian Böhm ja Ivan Martinovic viimase 4:1 spurdi ning lõpuks raske võit eestlase koduklubile.

Hannoveri resultatiivsemad olid Fabian Böhm kaheksa ja Ivan Martinovic kuue väravaga. Mait Patrail skoori ei avanud. Vastaste poolel oli parim David Schmidt seitsme tabamusega.

“Alguses oli meil probleeme realiseerimisega ning seetõttu tegime mängu endale raskemaks, kui vajalik. Üldiselt ei olnud see meie parim kohtumine, kuid oleme õnnelikud, et saame järjekordse nädala veeta Bundesliga tipus,” kommenteeris Fabian Böhm Hannoveri kodulehel. “Eriti hea meel on selle üle, et ükskõik, kes vahetusest platsile tuleb, kõik mängijad on valmis panustama võistkonna edusse. Minu jaoks on suur au vedada sellist tiimi kaptenina.”

Järgmisel neljapäeval ootab Hannoveri ees suurim väljakutse sel hooajal, kui kohtutakse eelmise aasta meistri SG Flensburg-Handewittiga.